Felgi stalowe i aluminiowe 13'', 14'', 15'', 16'', 17'', 18'', 19''...

W naszej ofercie posiadamy nowe i używane felgi renomowanych producentów. Felgi używane znajdują się zazwyczaj na miejscu, w siedzibie naszej firmy w Łodzi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia (i oczywiście ewentualnego zakupu) felg codziennie, w godzinach naszej pracy (zobacz jak do nas trafić: mapa dojazdu).

W przypadku felg stalowych dostępne są zarówno komplety (4 sztuki) jak i pojedyncze felgi. Jeśli poszukujesz kompletu felg lub jednej felgi prosimy o kontakt - postaramy się znaleźć odpowiednie felgi nowe lub używane.

Istnieje również możliwość zamówienia dowolnych nowych felg aluminiowych lub stalowych. Przed zakupem nowych felg zapraszamy do naszej siedziby, w celu wyboru modeli felg oraz pozostawienia ewentualnej zaliczki. Oferujemy felgi renomowanych producentów, takich jak: Ronal, AEZ, Dezent, Dotz, Enzo, Platin i innych.

Oczywiście można dokonać montażu i wyważenia zakupionych felg jak i ewentualnego dobrania pierścieni centrujących, śrub czy nakrętek.

Posiadamy w swojej ofercie felgi do większości marek popularnych aut między innymi: VW, Seat, Audi, Skoda, BMW, Ford, Opel, Mercedes, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Land Rover, Volvo, Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Suzuki, Hyundai, Kia, Jeep, Chevrolet, Chrysler, Smart.

Danpol Łódź - oferta felgJeśli masz wątpliwości jakich felg potrzebujesz, zapoznaj się z naszymi informacjami dotyczącymi oznaczeń felg: parametry i oznaczenia felg.

Jeśli masz problem z już posiadanymi felgami, zapoznaj się z naszą ofertą usług z zakresu profesjonalnego serwisu i naprawy felg aluminiowych oraz stalowych: serwis i naprawa felg.

© Danpol Łódź 2018  Created by netpassion.pl

Kliknij +1 i poleć naszą strone innym użytkownikom Google+. Dziękujemy!

Danpol Łódź - zadzwoń do nas Zadzwoń do nas
42 646 27 22, 601 897 038

Danpol Łódź - napisz do nas  Napisz do nas
  sklep@uzywaneopony.net

Danpol Łódź - odwiedź nas  Odwiedź nas
  Zobacz mapkę dojazdu

Rzgowska 222A
93-317 Łódź