Opony, felgi, części, akcesoria... - czyli nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór opon nowych, używanych i bieżnikowanych. Oprócz opon będących na stanie, w razie potrzeby możemy sprowadzić niemal każdą oponę dostępną na rynku. By dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj: oferta opony lub wybierz "Opony osobowe i dostawcze" z menu po lewej stronie.

Posiadamy również felgi aluminiowe i stalowe zarówno nowe, jak i używane. Istnieje także możliwość sprowadzenia markowych felg aluminiowych po wcześniejszym wybraniu modelu z dostępnych u nas katalogów. By dowiedzieć się więcej kliknij tutaj: oferta felgi lub wybierz "Felgi stalowe i aluminiowe" z menu po lewej stronie.

W naszej firmie istnieje możliwość zakupu nie tylko samych felg, ale również stosownych dodatków. W razie potrzeby dobieramy odpowiednie pierścienie centrujące, dystanse, śruby, nakrętki, kołpaki, czujniki TPMS itd. Posiadamy również w atrakcyjnych cenach zestawy zabezpieczające do kół. By dowiedzieć się więcej kliknij tutaj: akcesoria do felg lub wybierz "Akcesoria do felg" z menu po lewej stronie.

W przypadku wykonywania napraw bieżących istnieje możliwość zakupu części po preferencyjnych cenach. Oferujemy też dodatki i akcesoria samochodowe (w szczególności do opon i felg). By dowiedzieć się więcej kliknij tutaj: oferta części i akcesoria lub wybierz "Części i akcesoria" z menu po lewej stronie.

© Danpol Łódź 2018 Projektowanie stron www

Kliknij +1 i poleć naszą strone innym użytkownikom Google+. Dziękujemy!

Danpol Łódź - zadzwoń do nas Zadzwoń do nas
42 646 27 22, 601 897 038

Danpol Łódź - napisz do nas  Napisz do nas
  sklep@uzywaneopony.net

Danpol Łódź - odwiedź nas  Odwiedź nas
  Zobacz mapkę dojazdu

Rzgowska 222A
93-317 Łódź