Śruby i nakrętki zabezpieczające. Zabezpieczenia kół

Niestety w naszych realiach nie brakuje amatorów cudzych kół, a wszyscy doskonale wiemy, że nowe felgi z oponami to niemały wydatek. Dlatego warto wcześniej pomyśleć o zakupie specjalnych zabezpieczeń do felg, które stosunkowo niewielkim kosztem mogą zaoszczędzić nam sporo pieniędzy i zmartwień. Śruby antykradzieżowe nie są dużym wydatkiem, a ich użycie jest proste i bezproblemowe. Osoby zainteresowane zakupem zabezpieczeń do kół zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi lub prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktu.

Danpol Łódź - śruby i nakrętki zabezpieczająceZestawy zabezpieczające do felg zazwyczaj składają się z czterech śrub (ewentualnie nakrętek) oraz co najmniej jednego adaptera do klucza. Adapter z jednej strony ma specjalny unikatowy kształt (wzór) dopasowany do śrub (nakrętek) z zestawu, zaś z drugiej jest nasadką na normalny klucz do kół. Przykładowy zestaw zabezpieczający firmy McGard prezentujemy na zdjęciu obok (1 adapter i 4 śruby zabezpieczające). Warto wspomnieć, że tak naprawdę zabezpieczenia nie są unikatowe i się powtarzają, jednak w przypadku renomowanych producentów dostępne są setki różnych modeli zabezpieczeń, co zapewnia w pełni wystarczające bezpieczeństwo naszych kół.

Z uwagi na swój charakter i budowę, markowe zabezpieczenia z reguły mają większą wytrzymałość (stal wysokogatunkowa) i lepsze zabezpieczenia antykorozyjne niż normalne śluby lub nakrętki. Dodatkowo, niektóre zabezpieczenia do felg posiadają unikalny numer/kod, dzięki któremu w przypadku uszkodzenia pojedynczej śruby (ewentualnie nakrętki) zabezpieczającej lub samego adaptera istnieje, w każdej chwili, możliwość dokupienia pasującego elementu. Numer referencyjny zabezpieczeń zazwyczaj znajduje się na opakowaniu lub specjalnie dołączanej ulotce, dlatego zachowajmy ją, gdyż może ona okazać się bardzo przydatna. Jeśli z jakichś przyczyn nie jesteśmy w stanie odkręcić zabezpieczeń (najczęściej jest to zagubiony lub uszkodzony adapter, ewentualnie zniszczone śruby zabezpieczające) czeka nas stosunkowo kosztowny proces wykręcania śrub (nakrętek) z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania całości lub części tekstu bez pisemnej zgody autora. W przypadku niezastosowania się do zakazu zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83).

© Danpol Łódź 2018  Created by netpassion.pl

Kliknij +1 i poleć naszą strone innym użytkownikom Google+. Dziękujemy!

Danpol Łódź - zadzwoń do nas Zadzwoń do nas
42 646 27 22, 601 897 038

Danpol Łódź - napisz do nas  Napisz do nas
  sklep@uzywaneopony.net

Danpol Łódź - odwiedź nas  Odwiedź nas
  Zobacz mapkę dojazdu

Rzgowska 222A
93-317 Łódź